UROCZE FOREMKI

Foremki do ciastek w kształcie kości, psa, kota lub królika
Foremki do ciastek w kształcie kości, psa, kota czy królika to miły dodatek do prezentu dla właścicieli i wielbicieli czworonogów. Ucieszą każdego, kto lubi piec pyszne ciasteczka dla siebie lub dla swojego pupila. To także wspaniała forma zabawy z najmłodszymi. Foremki pomogą wykrawać odpowiedni kształt ciastkom, posłużą jako szablon do malowania, rysowania, a nawet artystycznego ozdabiania przedmiotów.
W sklepie DlaPsiarzy.pl znajdziesz wykrawacze w kształcie kości o dwóch wielkościach, dzięki czemu upieczesz ciastka o wielkości idealnej dla siebie i swojego pupila. Foremka “piesek” pomoże stworzyć ciasteczka w kształcie psa. Kociarze znajdą tu foremkę “kotka”, a właściciele królików foremkę “króliczka”.
Foremki do ciastek w kształcie zwierząt to świetny gadżet dla właścicieli i miłośników czworonogów. To także idealny pomysł na upominek dla każdego, który lubi szykować świąteczne wypieki. A jeśli jesteś miłośnikiem czy właścicielem i psa i kota w sklepie znajdziesz do kolekcji także drewniany wałek grawerowany do ciasta z psami i kotami ;)

Wyświetlanie 1–12 z 19 wyników

Koszyk
Scroll to Top