magnes

Magnes na lodówkę dla właścicieli i miłośników zwierząt

Magnes od zawsze towarzyszy mi w kuchni. Uwielbiam jeśli przy okazji wywołuje uśmiech na twarzy albo przypomina o ważnych rzeczach. Musi spełniać swoją funkcję a przy okazji cieszyć oko. To trafiony pomysł na prezent dla właściciela czy wielbiciela zwierząt. Idealny upominek w formie gadżetu dla psiarzy, kociarzy czy królikarzy na różne okazje lub bez.

W sklepie DlaPsiarzy.pl znajdziesz magnesy z psem, kotem i królikiem. Wszystkie zostały stworzone z myślą o właścicielach tych wspaniałych gatunków zwierząt.

Magnes “Sierść” to kolekcja dla tych właścicieli czworonogów, które lubią gubić sierść w sezonie, a nawet i poza. “Zjesz to” idealnie będzie pasować do psów, które lubią pilnować lodówki. “Nie karmić psa” to idealny prezent dla rodziców, ciotek, wujków, teściowej, babci i dziadka czy wszystkich innych gości, którzy lubią dokarmiać psa przy każdej możliwej okazji! To świetny dodatek jako gadżet dla wszystkich właścicieli psów cierpiących z tego powodu ;)

Koci magnes “Szyneczka” został stworzony z doświadczenia. Mojego kota nic nie jest w stanie przed nią powstrzymać ;) Magnesy z królikami ucieszą każdego właściciela uszatego stworzenia. Zwłaszcza “Sama jesteś baran” jeśli królik jest właśnie tej rasy!

SHOW FILTERS