Dostawa i płatność

Nasze zasady:

Oferujemy towar wysokiej jakości oraz dbamy o jego wysyłkę tak, aby każdy psiolubny klient był usatysfakcjonowany z dokonanych u nas zakupów!

Po złożeniu i opłaceniu zamówienia otrzymasz od nas maila z informacją o zamówionych przez Ciebie produktach. Po zaksięgowaniu środków przez system Przelewy24.pl zamówienie zostanie przyjęte do realizacji a towar wysłany maksymalnie w ciągu 2 dni roboczych (bez świąt, weekendów i dni wolnych od pracy) 🙂

Pamiętaj, że u nas masz prawo odstąpienia od umowy, choć dołożymy wszelkich starań, aby nigdy się to nie stało.

Nasze paczki:

Wszystkie towary, które sprzedajemy, wysyłamy z należytą starannością, pakując je w taki sposób, aby zminimalizować ryzyko ich uszkodzenia podczas transportu!

Koszty wysyłki:

Koszty wysyłki w naszym sklepie nie mają żadnych ukrytych opłat – są to wyłącznie opłaty jakie musimy ponieść, aby skorzystać z usługi pocztowej lub kurierskiej i aby solidnie zapakować Wasze zakupy!

– Wysyłka kurierem Poczty Polskiej (Pocztex) – zawsze 12zł
Odbiór przesyłki w punkcie Poczty Polskiej jeszcze taniej – zawsze 10zł
– Niestety nie ma możliwości odbioru osobistego oraz wysyłki za pobraniem

Uwaga: Towary dostarczamy tylko na terenie Polski.

Czas dostawy:

W trosce o bezpieczną dostawę wszystkie przesyłki wysyłane są kurierem Poczty Polskiej – Pocztex. Czas doręczenia to 2 dni robocze (bez świąt, weekendów i dni wolnych od pracy).

Uwaga: Przesyłki realizowane za pomocą Poczty Polskiej są dostarczane przez listonosza a nie kuriera. Niestety nie mamy możliwości przekazania informacji o tym w jakich godzinach odbiór przesyłki może zostać przez Państwa zrealizowany 🙁

Płatności:

Płatność za towar w naszym sklepie możliwa jest wyłącznie przez elektroniczny system płatności Przelewy24. Nie wysyłamy zamówień za pobraniem. Szczegółowe informacje dotyczące akceptowanych metod płatności są dostępne podczas realizacji transakcji w systemie Przlewy24.

Zamówienie należy opłacić w ciągu 360min od jego złożenia w przeciwnym razie zostanie automatycznie anulowane.

Zadzwoń lub napisz do nas jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub ciekawe zapytanie 😉 Przeczytaj też regulamin naszego sklepu przed dokonaniem zakupu!