DlaPsiarzy.pl to polska marka, która istnieje na rynku od 2016r. Powstała z miłości do zwierząt i w 100% wspiera działanie największej bazy miejsc przyjaznych psom w Polsce – Pies na urlopie.pl. Środki pozyskane ze sprzedaży pozwalają oznaczać miejsca akceptujące obecność czterech łap oraz promować aktywne spędzanie czasu w ich towarzystwie. Co jednocześnie wpływa na zmniejszenie liczby porzuconych zwierząt w sezonie urlopowym.

Tworzymy wyjątkowe produkty dla właścicieli i miłośników zwierząt, gdyż sami nimi jesteśmy. Każdy dzień dostarcza nam wielu niekończących się inspiracji. Oryginalne treści, przekaz pełen humoru i zwierzę w centrum uwagi to znak charakterystyczny marki, która podkreśla, że w dzisiejszych czasach pupile są ważnymi członkami rodziny.

Więcej informacji o nas i projekcie Pies na urlopie na stronie: www.piesnaurlopie.pl

Spodobały Ci się nasze produkty? Uważasz, że idealnie wpasują się w Twoją ofertę w sklepie?
Świetnie! Zgłoś się do nas pisząc na maila: kontakt@dlapsiarzy.pl, aby otrzymać ofertę handlową :)

W związku z tym, że sklep jest integralną częścią projektu Pies na urlopie wszelka współpraca z DlaPsiarzy.pl jest możliwa wyłącznie na zasadzie patrona medialnego jako największa baza miejsc przyjaznych psom w Polsce. Promowanie aktywnego spędzania czasu z psem jest dla nas najważniejsze! :) Jeśli chcesz nas zaciekawić wydarzeniem/wystawą/zawodami/targami napisz do nas na adres: reklama@piesnaurlopie.pl

Koszyk
Scroll to Top