TABLICZKI UWAGA PIES

Wyświetlanie 1–12 z 13 wyników

Klasyczne tabliczki na drzwi lub bramę dla właścicieli psów
Tabliczki ostrzegawcze “zły pies” to nie tylko bardzo popularny gadżet dla właścicieli psów. Ich posiadanie jest obowiązkowe, gdy mieszka się np. w domu z ogrodem, gdzie biega pupil. Choć wydaje się to absurdalne muszą informować nieproszonych gości, że pies znajduje się na naszym terenie na wypadek wkroczenia na posesję. Jeśli ich zabraknie możemy mieć kłopoty w przypadku pogryzienia lub większego nieszczęścia.

W sklepie DlaPsiarzy.pl oprócz klasycznej wersji “tu mieszka pies” znajdziesz też zabawne. Każda pasuje do innego charakteru. Tabliczka “Fajny pies” jest stworzona dla tych czworonogów, które potrafią zaskoczyć swoją reakcją. “Dobry pies” informuje o tym, że pies może być zmęczony, więc należy go nie denerwować. Tabliczka “Wesoły pies” może być odbierana na dwa sposoby. Jednak przede wszystkim informuje o tym, że na posesji mieszka zarówno dobry jak i zły pies. Nie warto ryzykować!

Oprócz psich wzorów znajdziesz również tabliczki dla właścicieli kotów i królików. Wybierz tą, która pasuje do Twojego pupila najlepiej. Taka tabliczka to także fajny pomysł na prezent dla właściciela psa ;)

Koszyk
Scroll to Top