CZADOWE PLAKATY

Plakaty dla miłośników zwierząt
Plakat dla miłośników zwierząt na ścianę to świetny pomysł na prezent zwłaszcza jeśli podkreśla szczególną relację z czworonogiem. Dekoracyjny upominek dla właściciela psa, kota czy królika idealnie oddaje stopień przyjaźni ze zwierzęciem :)

W sklepie DlaPsiarzy.pl znajdziesz różne plakaty. Każdy dostępny w dwóch podstawowych formatach: A3 i A2. Większość w polskiej wersji językowej lub angielskiej. Projekty, których głównym motywem jest pies, kot lub królik.

Plakat “Dom jest tam, gdzie sierść przykleja się do wszystkiego” to gadżet dla właścicieli zwierząt, które lubią gubić sierść. Istny bestseller w każdym sezonie linienia dla każdego właściciela psa, kota lub królika ;) Plakat “Dom jest tam, gdzie pies nasz” to trafiony prezent dla kochającego właściciela, który traktuje psa jak członka rodziny.

Seria plakatów dla królików została stworzona na specjalne życzenie właścicieli tych uszatych stworzeń. Jeden z nich wyróżnia się najbardziej – to plakat dla właścicielek królików rasy baran ;)

Wybierz ten plakat, który pasuje do Ciebie najlepiej!

Koszyk
Scroll to Top