Dostawa i płatność

Realizacja zamówienia:

Praktycznie wszystkie produkty tworzę specjalnie dla Was, dlatego dbam o nie na każdym etapie tak, aby każdy psiolubny klient był usatysfakcjonowany z dokonanych zakupów ❤

CZAS REALIZACJI: DATA ZAMÓWIENIA + MAKSYMALNIE 2 DNI ROBOCZE + CZAS DOSTAWY

Po złożeniu i opłaceniu zamówienia otrzymasz ode mnie maila z informacją o zamówionych przez Ciebie produktach. Po zaksięgowaniu środków przez system Przelewy24.pl lub PayPal zamówienie zostanie przyjęte do realizacji, a towar wyślę maksymalnie w ciągu 2 dni roboczych – bez świąt, weekendów i dni wolnych od pracy. Zwykle najpóźniej w następnym dniu roboczym. Obserwuj komunikaty o urlopach na sklepie.

W dniach przedświątecznych czas dostawy może się wydłużyć ze względu na ilość zamówień i warunki atmosferyczne. Jednak, jak na razie wszystko dociera zgodnie z podanym czasem 🙂

Pakowanie i wysyłka:

Wszystkie produkty, które sprzedaję, wysyłam pakując w taki sposób, aby zminimalizować ryzyko ich uszkodzenia czy zamoczenia podczas transportu – zwłaszcza kubki. Mniejsze przesyłki zabezpieczam kopertą bąbelkową. Większe umieszczam w kartonie i foliopaku lub owijam folią stretch.

Koszty wysyłki w sklepie nie mają żadnych ukrytych opłat – są to wyłącznie opłaty jakie muszę ponieść, aby dobrze zapakować zakupione przez Ciebie produkty i skorzystać z usługi pocztowej czy kurierskiej.

Kurier FedEx

Koszt 15zł lub 20zł (pobranie). Czas dostarczenia przesyłki zazwyczaj następnego dnia roboczego po nadaniu. Może się wydłużyć w przypadku terenów odległych lub niekorzystnych warunków pogodowych. Kurierzy FedEx pracują w dni robocze w godzinach 8-18. Brak możliwości sugerowania godziny dostawy. Większość z nich dzwoni przed dostarczeniem przesyłki, ale nie jest to ich obowiązek.

Kurier Inpost

Koszt 14zł lub 20zł (pobranie). Czas dostarczenia przesyłki zazwyczaj następnego dnia roboczego po nadaniu (w ciągu całego dnia).

Paczkomaty Inpost

Koszt 13zł. Brak możliwości wysyłki za pobraniem. Czas dostarczenia przesyłki 1-2 dni robocze, zazwyczaj do 24h od nadania. Paczkomat wysyła wiadomość SMS, gdy przesyłka trafia do wybranego punktu. Będzie czekała na odbiór przez 48h.

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty jest możliwy w siedzibie firmy: ul. Skrajna 5, 05-080 Hornówek (20 min od stacji Metro Młociny linią 210 lub samochodem). Bardzo proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny (+48 502 826 027), aby upewnić się, że zamówienie można już odebrać. To nie jest sklep stacjonarny 😉

Wysyłka zagraniczna:

Wysyłka na terenie Europy (Austria, Czechy, Niemcy, Irlandia, Wielka Brytania) do 1kg przesyłką poleconą za pomocą Poczty Polskiej za potwierdzeniem odbioru. Koszt zależny od wagi produktów i opakowania.

Skontaktuj się ze mną jeśli potrzebujesz wysłać zamówienie do innego kraju niż wyżej wymieniony. Napisz na: kontakt@dlapsiarzy.pl jakie produkty, w jakich ilościach i gdzie miałabym je dostarczyć 🙂

Zasady płatności:

Płatność za towar w sklepie możliwa jest wyłącznie przez elektroniczny system płatności Przelewy24 lub PayPal. Nie wysyłam zamówień za pobraniem. Szczegółowe informacje dotyczące akceptowanych metod płatności są dostępne podczas realizacji transakcji w systemie Przelewy24 lub PayPal.

Zamówienie należy opłacić w ciągu 360min od jego złożenia w przeciwnym razie zostanie automatycznie anulowane. Jeśli Twoje zamówienie zostało opłacone, a mimo to nie masz wiadomości o dokonanej płatności od dłuższego czasu skontaktuj się ze mną – sprawdzę co się dzieje 🙂

Zadzwoń lub napisz do mnie jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub ciekawe zapytanie. Przeczytaj też regulamin sklepu przed dokonaniem zakupu.

Pamiętaj, że u mnie masz prawo odstąpienia od umowy, choć dołożę wszelkich starań, aby nigdy się to nie stało

PYTANIA? KLIKNIJ I ZADZWOŃ :)