fbpx

Dostawa i płatność

Realizacja zamówienia:

Praktycznie wszystkie produkty tworzę specjalnie dla Was, dlatego dbam o nie na każdym etapie tak, aby każdy psiolubny klient był usatysfakcjonowany z dokonanych zakupów ❤

CZAS REALIZACJI: DATA ZAMÓWIENIA + MAKSYMALNIE 2 DNI ROBOCZE + CZAS DOSTAWY

Po złożeniu i opłaceniu zamówienia otrzymasz ode mnie maila z informacją o zamówionych przez Ciebie produktach. Po zaksięgowaniu środków przez system Przelewy24.pl lub PayPal zamówienie zostanie przyjęte do realizacji, a towar wyślę maksymalnie w ciągu 2 dni roboczych – bez świąt, weekendów i dni wolnych od pracy.

Zamówienia realizuję zwykle najpóźniej w następnym dniu roboczym. W przypadku kuriera FedEx muszę zamówić go dzień wcześniej. Paczkomaty często są wysłane jeszcze tego samego dnia 😉 Obserwuj komunikaty o urlopach w aktualnościach sklepu.

Pakowanie i wysyłka:

Wszystkie produkty, które sprzedaję, wysyłam pakując w taki sposób, aby zminimalizować ryzyko ich uszkodzenia czy zamoczenia podczas transportu – zwłaszcza kubki i plakaty. Mniejsze przesyłki zabezpieczam kopertą bąbelkową. Większe umieszczam w kartonie i foliopaku.

Czasem przy pakowaniu wykorzystuję też różne materiały  z innych przesyłek (resztki foli, kartonów) używając ich do wypełnienia – taki mini recykling 🙂

Koszty wysyłki w sklepie nie mają żadnych ukrytych opłat – są to wyłącznie opłaty jakie muszę ponieść, aby dobrze zapakować zakupione przez Ciebie produkty i bezpiecznie je do dostarczyć.

Opcje dostawy:

Kurier FedEx

Koszt 15zł lub 20zł (pobranie). Czas dostarczenia przesyłki zazwyczaj następnego dnia roboczego po nadaniu. Może się wydłużyć w przypadku terenów odległych lub niekorzystnych warunków pogodowych. Kurierzy FedEx pracują w dni robocze w godzinach 8-18. Brak możliwości sugerowania godziny dostawy. Większość z nich dzwoni przed dostarczeniem przesyłki, ale nie jest to ich obowiązek.

Kurier Inpost

Koszt 15zł lub 20zł (pobranie). Czas dostarczenia przesyłki zazwyczaj następnego dnia roboczego po nadaniu (w ciągu całego dnia). W okresie wzmożonej pracy kurierzy dostarczają paczki nawet w weekendy, zwłaszcza w okresie świątecznym czy np. black weekend.

Paczkomaty Inpost

Koszt 14zł. Brak możliwości wysyłki za pobraniem. Czas dostarczenia przesyłki 1-2 dni robocze, zazwyczaj do 24h od nadania. Paczkomat wysyła wiadomość SMS, gdy przesyłka trafia do wybranego punktu. Będzie czekała na odbiór przez 48h. W okresie wzmożonej pracy kurierzy dostarczają paczki do paczkomatów nawet w weekendy, zwłaszcza w okresie świątecznym czy np. black weekend.

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty jest możliwy w siedzibie firmy: ul. Skrajna 5, 05-080 Hornówek (20 min od stacji Metro Młociny linią 210 lub samochodem). Bardzo proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny (+48 502 826 027), aby upewnić się, że będzie miał kto wydać zamówienie – to nie jest sklep stacjonarny 😉

Wysyłka zagraniczna:

Wysyłka na terenie Europy (Austria, Czechy, Niemcy, Irlandia, Wielka Brytania) do 1kg przesyłką poleconą za pomocą Poczty Polskiej za potwierdzeniem odbioru. Koszt zależny od wagi produktów i opakowania.

Skontaktuj się ze mną jeśli potrzebujesz wysłać zamówienie do innego kraju niż wyżej wymieniony. Napisz na: kontakt@dlapsiarzy.pl jakie produkty, w jakich ilościach i gdzie miałabym je dostarczyć 🙂

Zasady płatności:

Płatność za towar w sklepie możliwa jest wyłącznie przez elektroniczny system płatności Przelewy24 lub PayPal. Szczegółowe informacje dotyczące akceptowanych metod płatności są dostępne podczas realizacji transakcji w systemie.

Zamówienie należy opłacić w ciągu 360min od jego złożenia w przeciwnym razie zostanie automatycznie anulowane. Jeśli Twoje zamówienie zostało opłacone, a mimo to nie masz wiadomości o dokonanej płatności od dłuższego czasu skontaktuj się ze mną – sprawdzę co się dzieje 🙂

Zamówienia za pobraniem należy opłacić gotówką (odliczoną kwotą) u kuriera.

Zadzwoń lub napisz do mnie jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, problem z zamówieniem lub inne pytania. Staram się odpowiadać tak szybko jak to możliwe. Przeczytaj też regulamin sklepu przed dokonaniem zakupu.

Pamiętaj, że u mnie masz prawo odstąpienia od umowy, choć dołożę wszelkich starań, aby nigdy się to nie stało