Dostawa i płatność

WAŻNA INFORMACJA: Z uwagi na planowany urlop macierzyński działamy w tym roku wyłącznie do 14 grudnia.
Wszystkie zamówienia złożone po tym terminie będą realizowane po 2 stycznia 2023 roku :)

uwaga urlop:

W dniu 24.10.2022 przebywamy na urlopie targowym. 23.10 będziemy ze stoiskiem na Pupilovych targach w Warszawie, a w następnym dniu rozpakowujemy towar i porządkujemy magazyn. Wszystkie zamówienia i wysyłki będą realizowane z pominięciem tego dnia, chyba, że uda się inaczej. Dziękujemy za wyrozumiałość ❤

Realizacja zamówienia:

Staramy się posiadać na magazynie wszystkie produkty, ale niektóre tworzymy specjalnie dla Was, dlatego czas realizacji może być różny w zależności od zawartości zamówienia 💜

ETAPY REALIZACJI: DATA ZAMÓWIENIA + CZAS REALIZACJI + CZAS DOSTAWY PRZESYŁKI

Po złożeniu i opłaceniu zamówienia otrzymasz ode mnie maila z informacją o zamówionych przez Ciebie produktach (sprawdź folder SPAM). Po zaksięgowaniu środków przez system Przelewy24.pl lub PayPal zamówienie zostanie przyjęte do realizacji.

Czas realizacji:
dla produktów dostępnych na magazynie – max. 2 dni robocze + czas dostawy
dla produktów na zamówieniesprawdź tutaj.

Jeśli zamówienie składa się z produktów o różnym terminie realizacji, to liczy się ten, który jest najdłuższy.

Pracujemy w dni robocze: każdy dzień za wyjątkiem sobót, niedziel, świąt oraz innych dni wolnych od pracy (nasze urlopy sprawdzisz tutaj).

Zanim zapytasz nas o status Twojego zamówienia sprawdź ile czasu minęło od jego złożenia. Każde zapytanie to dodatkowa praca i wydłużenie wszystkich terminów realizacji. Choć przebieramy łapkami tak szybko jak się da, zdarza się, że ze względu na dużą ilość zamówień ten czas się wydłuży.

Zastanawiasz się czy zdążymy zrealizować Twoje zamówienie? Skontaktuj się z nami i zapytaj czy jest szansa zrobić coś na cito 💜

Opcje dostawy:

Cena wysyłki w sklepie nie ma żadnych ukrytych opłat – są to wyłącznie koszty jakie musimy ponieść, aby bezpiecznie zapakować produkty i je dostarczyć.

Paczkomaty Inpost

Koszt to 15zł. Brak możliwości wysyłki za pobraniem. Czas dostarczenia przesyłki 1-2 dni robocze, zazwyczaj do 24h od nadania. Paczkomat wysyła wiadomość SMS, gdy przesyłka trafia do wybranego punktu. Będzie czekała na odbiór przez 48h. W okresie wzmożonej pracy kurierzy dostarczają paczki do paczkomatów nawet w weekendy, zwłaszcza w okresie świątecznym czy np. black weekend.

Kurier

Koszt to 16zł lub 20zł (pobranie). Czas dostarczenia przesyłki następuje zazwyczaj kolejnego dnia roboczego po nadaniu (w ciągu całego dnia). W okresie wzmożonej pracy kurierzy dostarczają paczki nawet w weekendy, zwłaszcza w okresie świątecznym czy np. black weekend.

Kurierzy pracują w dni robocze w godz. 8-18. Większość z nich dzwoni przed dostarczeniem przesyłki, ale nie jest to ich obowiązek.

Zamówienia za pobraniem należy opłacić gotówką (odliczoną kwotą) podczas odbioru paczki od kuriera.

Darmowa przesyłka

Możliwa przy zakupach od 200zł. Nie dotyczy zamówień za pobraniem.

Odbiór osobisty

Pon-Pt: 10-18:00
ul. Felicjana Sławoja Składkowskiego 3.

Uwaga: Pod tym adresem możesz tylko odebrać wcześniej opłacone zamówienie. To nie jest sklep stacjonarny.

Bardzo proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny (+48 502 826 027), aby upewnić się, że jest już gotowe do odbioru 💜

Zasady płatności:

Płatność za towar w sklepie możliwa jest wyłącznie przez elektroniczny system płatności Przelewy24 lub PayPal. Szczegółowe informacje dotyczące akceptowanych metod płatności wyświetlą się podczas realizacji transakcji w systemie.

Zamówienia nieopłacone w ciągu 360min od złożenia są automatycznie anulowane. Jeśli Twoje zamówienie zostało opłacone, a mimo to nie masz wiadomości o dokonanej płatności (od dłuższego czasu) skontaktuj się z nami – sprawdzimy co się dzieje :)

Zamówienia za pobraniem należy opłacić gotówką (odliczoną kwotą) u kuriera.

Wysyłka zagraniczna:

Chcesz wysłać zamówienie do innego kraju? Napisz na: kontakt@dlapsiarzy.pl jakie produkty, w jakich ilościach i gdzie miałabym je dostarczyć, a przygotuję dla Ciebie informację o kosztach :)

Pakowanie:

Wszystkie produkty pakujemy w taki sposób, aby zminimalizować ryzyko uszkodzenia podczas transportu – zwłaszcza kubki i plakaty. Dodatkowo każda przesyłka umieszczona jest w foliopaku dla ochrony przed deszczem. Chcielibyśmy być jak najbardziej “eko”, ale dostarczenie zamówienia w całości jest dla nas najważniejsze.

Staramy się za to, aby przy pakowaniu wykorzystać maksymalnie materiały, które pozostały nam z innych przesyłek (m.in. resztki foli, kartony, papier) używając ich do wypełnienia – taki mini recykling :)

PAKUJEMY NA PREZENT: Kliknij, żeby dowiedzieć się więcej!

Masz jakiekolwiek wątpliwości, problem z zamówieniem lub inne pytania? Skontaktuj się z nami. Staramy się odpowiadać tak szybko jak to możliwe. Przeczytaj nasz regulamin sklepu przed dokonaniem zakupu.

Pamiętaj, że u nas masz prawo odstąpienia od umowy, choć dołożymy wszelkich starań, aby nigdy się tak nie stało 💜