Dostawa i płatność

Czas realizacji zamówienia:

Praktycznie wszystkie produkty tworzę specjalnie dla Was, dlatego dbam o nie na każdym etapie tak, aby każdy psiolubny klient był usatysfakcjonowany z dokonanych zakupów!

Po złożeniu i opłaceniu zamówienia otrzymasz ode mnie maila z informacją o zamówionych przez Ciebie produktach. Po zaksięgowaniu środków przez system Przelewy24.pl lub PayPal zamówienie zostanie przyjęte do realizacji, a towar wyślę maksymalnie w ciągu 2 dni roboczych – bez świąt, weekendów i dni wolnych od pracy. Liczy się data zamówienia + maksymalnie 2 dni 🙂

Jeśli zależy Ci na szybszej wysyłce skontaktuj się ze mną – dowiedz się czy jest taka możliwość zanim złożysz zamówienie. Bardzo często paczki wychodzą następnego dnia, a czasem nawet i tego samego jeśli tylko mam możliwość podjechania do g.20:00 na pocztę. Obserwuj komunikaty o urlopach na sklepie.

Pamiętaj, że u nas masz prawo odstąpienia od umowy, choć dołożę wszelkich starań, aby nigdy się to nie stało.

Pakowanie i wysyłka:

Wszystkie produkty, które sprzedaję, wysyłam pakując w taki sposób, aby zminimalizować ryzyko ich uszkodzenia podczas transportu – zwłaszcza kubki.

Koszty wysyłki w sklepie nie mają żadnych ukrytych opłat – są to wyłącznie opłaty jakie muszę ponieść, aby dobrze zapakować zakupione przez Ciebie produkty i skorzystać z usługi pocztowej czy kurierskiej.

Wysyłka krajowa:

– Wysyłka kurierem Poczty Polskiej (Pocztex) – 12zł niezależnie od paczki, ale dzięki temu zawsze otrzymujesz kod śledzenia i wiesz, gdzie aktualnie przebywa Twoje zamówienie
Odbiór przesyłki w punkcie Poczty Polskiej jeszcze taniej – zawsze 10zł
– Niestety z przyczyn logistycznych brak możliwości odbioru osobistego oraz wysyłki za pobraniem

Wysyłka zagraniczna:

Wysyłka na terenie Europy (Austria, Czechy, Niemcy, Irlandia, Wielka Brytania) do 1kg przesyłką poleconą za pomocą Poczty Polskiej za potwierdzeniem odbioru. Koszt zależny od wagi produktów i opakowania.

Skontaktuj się z nami jeśli potrzebujesz wysłać zamówienie do innego kraju niż wyżej wymieniony. Napisz na: kontakt@dlapsiarzy.pl jakie produkty, w jakich ilościach i gdzie mielibyśmy dostarczyć 🙂

Czas dostawy:

W trosce o bezpieczną dostawę wszystkie przesyłki wysyłam kurierem Poczty Polskiej – Pocztex. Czas doręczenia to 2 dni robocze na terenie Polski i 3 dni robocze na terenie Europy (bez świąt, weekendów i dni wolnych od pracy).

Uwaga: Przesyłki realizowane za pomocą Poczty Polskiej są dostarczane przez listonosza a nie kuriera. Niestety nie mamy możliwości przekazania informacji o tym w jakich godzinach odbiór przesyłki może zostać przez Państwa zrealizowany. Natomiast zawsze staram się dopisać takie uwagi na etykiecie nadawczej 🙂

Płatności:

Płatność za towar w naszym sklepie możliwa jest wyłącznie przez elektroniczny system płatności Przelewy24 lub PayPal. Nie wysyłamy zamówień za pobraniem. Szczegółowe informacje dotyczące akceptowanych metod płatności są dostępne podczas realizacji transakcji w systemie Przelewy24 lub PayPal.

Zamówienie należy opłacić w ciągu 360min od jego złożenia w przeciwnym razie zostanie automatycznie anulowane. Jeśli Twoje zamówienie zostało opłacone, a mimo to nie masz wiadomości o dokonanej płatności od dłuższego czasu skontaktuj się ze mną – sprawdzę co się dzieje 🙂

Zadzwoń lub napisz do nas jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub ciekawe zapytanie 😉 Przeczytaj też regulamin sklepu przed dokonaniem zakupu!