Jak to się zaczęło?

Sklep DlaPsiarzy.pl to nieodłączna część projektu Pies na urlopie czyli największej bazy miejsc przyjaznych zwierzętom w Polsce. Aktualnie w zespole jestem ja – Ola i moja czworonożna ekipa, która każdego dnia osobiście inspiruje mnie do tworzenia nowych produktów w sklepie dla psów i kotów :)

Na co dzień zachęcam do aktywnego spędzania czasu z czworonogami. Dużo podróżuje i szukam nowych miejsc w całej Polsce, które potem polecam innym. Te całkowicie przyjazne psom wyróżniam zaprojektowanymi przez siebie naklejkami. Moim celem jest pokazanie, że urlop z pupilem jest możliwy i może być tak samo ciekawy jak i ten bez niego. Jest teraz tyle fajnych miejsc, które można wspólnie odwiedzić. Wszystkie znajdziecie tutaj.

Produkty, które mam przyjemność osobiście projektować bawią, motywują, dekorują i cieszą oko nie tylko właścicieli czworonogów, ale i miłośników zwierząt. To moje artystyczne spełnienie marzeń. Fakt, że przy okazji mogę robić coś dla innych sprawia mi ogromną przyjemność. Moja praca to jednocześnie moja pasja, dlatego każdy zakup w sklepie wspiera działanie projektu Psa na urlopie :)

Kilka słów o najważniejszej części ekipy

Shelby (10.06.2008-27.04.2023) – to była suczka border collie, piękna, ale pełna energii i pomysłów typowych dla rasy. Jestem w stanie dać sobie rękę uciąć, że wg niej każdego dnia budziłam się po to by ją nakarmić, zabawić, zabrać na spacer, potem znów nakarmić i zmusić do spania z niewiadomych jej powodów – szkoda czasu? Niewiele w życiu jej przeszkadzało, chyba, że było to coś co stawało na drodze między nami. Oddałaby życie za wszystko co można przechwycić w locie! Nawet tabletki! :D Tylko cytryna gorzej wchodziła, ale wierzcie mi, że i ją po dłuższej chwili dała radę jednak spałaszować! ;)

Przez ostatnie miesiące swojego życia była na pełnej psiej emeryturze i wiodła powolne życie staruszki z uwagi na stan zdrowotny. Pożegnałyśmy się przed majówką w tym roku. To była jedna z tych decyzji, których nikt nigdy nie chce podejmować..

Oskar – dostojny brytyjski kot, adoptowany w wieku 2 lat z przecudownej hodowli. Koci rodzynek, który dba o to, żeby zarówno w projekcie jak i w sklepie pojawiło się coś dla mruczków. Wieczne dziecko i typowy rudzielec – bokser i szkodnik niesamowity, ale tak uroczy, że wszystko mu się z czasem wybacza. Jego typowym zajęciem jest kombinowanie. Na potęgę kradnie szynkę, wszystko co zawiera mleko, uwielbia skracać kable i unieszkodliwiać ładowarki. Poza tym bawi się w nieskończoność ;) Niestety musi mieszkać bez innych przedstawicieli swojego gatunku, gdyż najzwyczajniej w świecie każdy kot dla niego jest wrogiem publicznym numer jeden, którego należy zlikwidować w trybie natychmiastowym.

Urodził się w tym samym roku co Shelby, ale jego życie nie zwolniło tempa. Za to nabył takiego doświadczenia i wiedzy, że już nie ugania się za większymi muchami czy pająkami.. musimy to robić za niego! Natomiast ptaszki za oknem, to zupełnie inny temat..

Od grudnia 2022 roku ma nową kumpelę. W ciągu dnia czujnie obserwuje małą istotkę, która ochoczo za nim podąża pełzając. Wieczorami odsypia, po to, żeby mieć potem siły regularnie toczyć bitwy przez szybę z kocią sąsiadką!

70804497_946387315697980_8079610297330958336_n
94011603_1116087942061249_5244803720146845696_n

A skąd pomysł na inne produkty?

Otóż miłośnicy uszatych zapragnęli własnego, kultowego już plakatu z sierścią dla siebie, poprosili mnie o projekt i tak to wszystko się zaczęło.. :) Teraz w sklepie znajdziesz jeszcze parę innych gatunków!

Koszyk
Scroll to Top