O mnie

Spełnienie marzeń i chęć niesienia pomocy w jednym

Sklep DlaPsiarzy.pl to nieodłączna część projektu Pies na urlopie czyli największej bazy miejsc przyjaznych zwierzętom w Polsce. Aktualnie w zespole jestem ja – Ola i moja czworonożna ekipa, która każdego dnia osobiście inspiruje mnie do tworzenia nowych produktów w sklepie dla psów i kotów :)

Na co dzień zachęcam do aktywnego spędzania czasu z czworonogami. Dużo podróżuje i szukam nowych miejsc w całej Polsce, które potem polecam innym. Te całkowicie przyjazne psom wyróżniam zaprojektowanymi przez siebie naklejkami. Moim celem jest pokazanie, że urlop z pupilem jest możliwy i może być tak samo ciekawy jak i ten bez niego. Jest teraz tyle fajnych miejsc, które można wspólnie odwiedzić. Wszystkie znajdziecie tutaj.

Produkty, które mam przyjemność osobiście projektować bawią, motywują, dekorują i cieszą oko nie tylko właścicieli czworonogów, ale i miłośników zwierząt. To moje artystyczne spełnienie marzeń. Fakt, że przy okazji mogę robić coś dla innych sprawia mi ogromną przyjemność. Moja praca to jednocześnie moja pasja, dlatego każdy zakup w sklepie wspiera w 100% działania projektu Psa na urlopie :)

Kilka słów o najważniejszej części ekipy

Shelby – suczka border collie, piękna, ale pełna energii i pomysłów typowych dla rasy. Jestem w stanie dać sobie rękę uciąć, że wg niej każdego dnia budzę się po to by ją nakarmić, zabawić, zabrać na spacer, potem znów nakarmić i zmusić do spania z niewiadomych jej powodów – szkoda czasu? Niewiele w życiu jej przeszkadza, chyba, że jest to coś co staje na drodze między nami. Odda życie za wszystko co można przechwycić w locie! Nawet tabletki! :D Tylko cytryna gorzej wchodzi, ale wierzcie mi, że i ją po dłuższej chwili da się jednak spałaszować! ;)

Oskar – dostojny brytyjski kot, adoptowany w wieku 2 lat z przecudownej hodowli. Koci rodzynek, który dba o to, żeby zarówno w projekcie jak i w sklepie pojawiło się coś dla mruczków. Wieczne dziecko i typowy rudzielec – bokser i szkodnik niesamowity, ale tak uroczy, że wszystko mu się z czasem wybacza. Jego typowym zajęciem jest kombinowanie. Na potęgę kradnie szynkę, wszystko co zawiera mleko, uwielbia skracać kable i unieszkodliwiać ładowarki. Poza tym bawi się w nieskończoność ;) Niestety musi mieszkać bez innych przedstawicieli swojego gatunku, gdyż najzwyczajniej w świecie każdy kot dla niego jest wrogiem publicznym numer jeden, którego należy zlikwidować w trybie natychmiastowym.

70804497_946387315697980_8079610297330958336_n
94011603_1116087942061249_5244803720146845696_n

A skąd pomysł na inne produkty?

Otóż miłośnicy uszatych zapragnęli własnego, kultowego już plakatu z sierścią dla siebie, poprosili mnie o projekt i tak to wszystko się zaczęło.. :) Teraz w sklepie znajdziesz jeszcze parę innych gatunków!

Więcej o projekcie i o naszych wspólnych działaniach znajdziecie na www.piesnaurlopie.pl :)

Shopping Cart
Scroll to Top