NAKLEJKI NA SAMOCHÓD

Naklejki na samochód z czworonogami

Naklejka na samochód z psem, kotem czy królikiem to nie tylko ozdoba, ale też ważna informacja. Dzięki niej inni uczestnicy drogi wiedzą, że pupil może znajdować się w aucie. Dlatego właśnie te stworzone przeze mnie są widoczne z daleka.

Naklejki naklejane są od zewnątrz. Wykonane z wysokiej jakości folii, laminowane UV są odporne na działanie promieni słonecznych, deszczu i śniegu. Nie jest to to też zwykły papier z klejem, który zedrze się przy pierwszym myciu w myjni. Zaprojektowane są przeze mnie osobiście ;)

Naklejki dla właścicieli psów występują w wielu wersjach: ogólne takie jak “pies w podróży” czy “psy w podróży”, z psami rasowymi (ponad 60 projektów) oraz “kundelek w podróży”! Znajdziesz tu także naklejkę z królikiem “królik w podróży” i kotem “cat on board” :)

Moje naklejki na samochód są częścią projektu “Pies na urlopie” czyli największej bazy miejsc przyjaznych psom w Polsce. To dlatego wśród nich znajdziesz też rasy, które gdzie indziej są niedostępne. Dzięki nim inni wiedzą, że można (i da się!) podróżować z każdym psem niezależnie od rasy, wielkości czy ilości futra! A to jest najważniejsze :)

Koszyk
Scroll to Top