koszulki z psem rasowym w kwiatach

Koszulki z psem rasowym

Koszulki dla miłośników psów rasowych z kolekcji całej w kwiatach to połączenie delikatności kwiatów i miłości do psów w jednym. Wśród psich ras znajdziesz m.in. koszulki z: buldogiem francuskim, border collie, cocker spanielem, goldenem, labradorem czy samoyedem. Ponad 90 psich ras do wyboru!

Autorski wzór, 100% bawełny i cyfrowy nadruk. Koszulki z psem rasowym w kwiatach są przyjemne w dotyku, z nadrukiem cyfrowym, który jest miękki (to nie jest sztywna prasowanka flex) i oddychający.

Zobacz też klasyczne koszulki z napisem dla właścicieli psów albo koszulki z wyjątkowej kolekcji np. koszulki dla miłośników psów i rocka. Poza koszulkami z psem rasowym w kwiatach zajdziesz też koszulki z napisami dla właścicieli psów. Koszulka “Dom jest tam, gdzie psia sierść przykleja się do wszystkiego poza psem”, “Najlepsza Psia Mama na świecie!” oraz “Kto rano wstaje, ten wychodzi z psem” to bestseller wśród koszulek dla właścicieli psów. Wzór “Weź nie pytaj, weź się psytul” tak naprawdę rozczula nie tylko psiary!

Wyświetlanie 1–12 z 91 wyników

Koszyk
Scroll to Top