Zależy Ci na rasie psa lub gatunku zwierzęcia, którego jeszcze nie mamy w ofercie? A może po prostu nie ma go tylko w konkretnej kolekcji, która Ci się spodobała?

W każdej nowej kolekcji mam ponad 90 ras (!) do publikacji. Nie zawsze od razu wrzucam wszystkie dostępne. Najpierw zawsze pojawiają się te najpopularniejsze. Daj mi znać jakiej potrzebujesz, a jeśli tylko będę mogła zaprojektuję ją dla Ciebie w pierwszej kolejności. Nie czekaj aż się sama pojawi :)

Całe kolekcje (także gadżety personalizowane), w których mogę zaprojektować każdą nową rasę psa, kota czy inny gatunek zwierzęcia od ręki to:

W tych kolekcjach nie ma możliwości doprojektowania zupełnie nowej rasy czy gatunku zwierzęcia. Pojawiają się tu tylko te rasy, które dostępne są na naklejkach na samochód. Czyli jeśli okaże się, że na naklejce już jest projekt rasy, a nie ma go np. na kubku czy koszulce – mogę go doprojektować:

Jedyną kolekcją, w której projekty powstają spontanicznie i nie ma możliwości zamówienia innego projektu jest Kolekcja Splash. Tutaj wszystko powstaje od nowa, a każdy projekt wymaga wielu godzin pracy.

Koszyk
Scroll to Top