poszewka

Poszewka i poduszka dla miłośników psów i kotów

Zarówno poduszka jak i poszewka dla miłośników zwierząt to świetny element dekoracji w domu każdego wielbiciela czworonogów. Nadają charakteru i stylu wnętrzom, tworzą miłą atmosferę w sypialni, salonie czy innych miejscach w jakich się znajdują. Te stworzone przeze mnie możesz spotkać nawet w Szczecinie w hotelu pewnej znanej sieci ;)

W sklepie DlaPsiarzy.pl masz możliwość zakupienia samej poszewki, jeśli w domu posiadasz jaśka o rozmiarach 40x40cm lub całej poduszki z wkładem, jeśli wolisz gotowe rozwiązanie. Znajdziesz tu poduszki z wyjątkowymi hasłami stworzonymi z myślą o właścicielach psów i kotów. Koniecznie zwróć uwagę na bestseller jakim jest poszewka “Kto rano wstaje, ten wychodzi z psem”.

Poduszki mogą pełnić rolę ozdobną, rozweselającą czy motywującą ;) To idealny prezent dla właściciela psa lub kota na każdą okazję. Wybierz poduszkę jeśli nie masz pomysłu na Dzień Dziecka, Dzień Babci, Dzień Dziadka, Dzień Ojca, Dzień Matki. To fajny prezent na urodziny dla przyjaciółki, znajomej lub teściowej, wybierz odpowiednie hasło i traf w dziesiątkę z upominkiem!

Wyświetlanie 1–12 z 18 wyników

Shopping Cart
Scroll to Top